Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головна особливість нових гаджетів - потужна камера.

25 лютого в Барселоні компанія Samsung офіційно представила свої нові смартфони — Galaxy S9 і S9+.

Основною перевагою нових гаджетів перед попередніми конфігураціями стало оновлення апаратного та програмного забезпечення для обробки зображень і відео.

Основна 12-мегапіксельна камера володіє оптичною стабілізацією і подвійною аперутрою, яка дозволяє робити фотографії навіть при поганому освітленні. Також камера може використовувати ефект super slow-motion ("уповільнена зйомка"), тобто робити 960 кадрів в секунду.

Інша особливість нових смартфонів Samsung — створення "селфімоджі", тобто, емоджі, схожі на власника гаджета. За допомогою функції AR Emoji смартфон зможе розпізнати особу власника і створити 3D-модель. "Селфімоджі" будуть схожі на свого господаря зовні, поведінкою і голосом. Їх можна відправляти по SMS або переформатувати в GIF.

Діагональ екранів смартфонів – 6,2 і 5,8 дюйма.

Ще одна ключова відмінність Galaxy S9 і S9+ від попередніх моделей - розташування сканера відбитків пальців помістили під поверхню дисплея.

Очікується, що продавати нові смартфони почнуть 16 березня. Ціна Galaxy S9 складе 841 євро (близько 28 тисяч гривень без урахування націнок), S9+ коштуватиме 997 євро (майже 33 тисячі гривень).

Залиште свій коментар

Вибір редакції