Шанувальникам Star Wars у Facebook пропонують світловий меч

Раніше соцмережа запускала таку опцію для інших подій.

Напередодні прем'єри епізоду "Зоряні війни: Пробудження сили" Facebook запустив функцію, що дозволяє додати на фотографії у профілі користувача зображення світлового меча з популярної кіносаги.

"Змініть своє фото профілю, щоб показати, що ви є шанувальником фільму Star Wars", — повідомляється на офіційній сторінці франшизи в соцмережі. Після натискання кнопки "Спробувати" пропонується масштабувати аватарку і вибрати або червоний світловий меч (зазвичай асоціюється з Темни боком сили), або мирний синій. Також можна встановити терміни — до якого часу це зображення буде використовуватися як юзерпік.

Раніше соцмережа запускала таку опцію для інших подій. Так, після легалізації одностатевих шлюбів на всій території США 26 червня 2015 року Facebook запропонував пофарбувати аватарку у веселковий прапор, а після терактів у Парижі — у французький в знак солідарності.

Перший закритий показ фантастичного фільму "Зоряні війни: Пробудження сили" відбувся в кількох кінотеатрах Лос-Анджелеса 14 грудня. У широкий прокат картина вийде 17 грудня.

Нагадаємо, що раніше у Facebook з'явилися стікери Star Wars.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: