Створено операційну систему на випадок апокаліпсису

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Необхідне для неї можна буде знайти на смітнику.

Розробник Вірджил Дюпрас створив операційну систему Collapse OS – вона, як вважається, зможе працювати на мотлоху, який залишиться у пост-апокаліптичних умовах.

Про це пише The Vice.

Головна мета її створення, дозволити цивілізації не почати з нуля, коли навколо все буде в руїнах. Розробник прагнув створити самодостатню операційну систему, яку запускатиметься практично на будь-якому апаратному забезпеченні, не потребуватиме для встановлення якогось каналу зв'язку чи доступу до інтернету.

Так, програмне забезпечення має відкритий вихідний код у шість тисяч рядків, дистрибутив має розмір менше півтора мегабайту. Кожен охочий може вивчити код.

Для роботи Collapse OS достатньо восьмибітних процесорів. Вони використовуються у касових апаратах, музичних інструментах і калькуляторах, тому, як вважається, їх буде просто знайти навіть на смітнику.

Нагадаємо, на випадок глобальної катастрофи вчені створили "ноїв ковчег" для насіння рослин. Сховище захищає насіння від впливу сонячного світла, землетрусів, вивержень вулкана, війн та будь-яких інших пагубних чинників. Раніше вчені вважали, що місцерозташування сховища та його конструкція робить його невразливим. Тепер з'ясувалося, що воно під загрозою знищення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції