"Емоційні травми і самогубства". Супрун розповіла про небезпеку булінгу в школах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

67% українських школярів стали жертвами булінгу в 2017 році.

Відправляючи дитину до школи, батьки не завжди усвідомлюють, що там можуть траплятись досить жорстокі та непередбачувані речі. Шанси стати жертвою булінгу з боку однолітків дуже високі.

Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у Facebook дала поради батькам, як треба поводитись, коли діти стикаються з булінгом у школах.

Супрун зазначає, що 67% українських школярів минулого року стикнулися з постійним булінгом і це є дуже високим показником не тільки в Україні, але й в усьому світі.

Дітлахів, за її словами, можуть бити або погрожувати побиттям, принижувати словесно, розповсюджувати плітки та чутки, писати образливі записки та навіть булити в інтернеті. "Такий “спосіб спілкування” може травмувати дитину на все життя та причинити великі страждання. Діти, які зазнають булінгу, мають не лише емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також є в зоні ризику скоєння самогубств", - додала вона.

Супрун наголошує, що зазвичай діти мають сміливість знущатись з інших поза очима дорослих та майже без свідків, таким чином приховуючи свої “злочини”.

"Не ігноруйте будь-які ознаки булінгу! Адже часто дорослі вважають, що діти мають порозумітися самі й тому не втручаються у подібні ситуації. Важливо відкрито говорити про це з дитиною, за потреби зібрати факти та докази та обговорювати ситуацію з керівництвом закладу", - закликає очільниця МОЗ.

#ЗУПИНИТИнасильство

Відправляючи дитину до школи, батьки не завжди усвідомлюють, що там можуть траплятись досить жорстокі та непередбачувані речі. Здається, що вашу дитину це омине, втім шанси стати жертвою булінгу з боку однолітків дуже високі. 67% українських школярів минулого року стикнулися з постійним булінгом. Це дуже високий показник не тільки в Україні, але й в усьому світі! (https://goo.gl/CiBwwF). Дітлахів можуть бити або погрожувати побиттям, принижувати словесно, розповсюджувати плітки та чутки, писати образливі записки та навіть булити в інтернеті. Такий “спосіб спілкування” може травмувати дитину на все життя та причинити великі страждання. Діти, які зазнають булінгу, мають не лише емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також є в зоні ризику скоєння самогубств (https://goo.gl/EvzwMG, https://goo.gl/sN6VjV). Подивіться уважно цей ролик. В ньому у вигляді соціального експерименту зображене те, що батьки майже ніколи не побачать на власні очі - ситуації булінгу, в якій може кожна опинитись дитина. Адже зазвичай діти мають сміливість знущатись з інших поза очима дорослих та майже без свідків, таким чином приховуючи свої “злочини”. Не ігноруйте будь-які ознаки булінгу! Адже часто дорослі вважають, що діти мають порозумітися самі й тому не втручаються у подібні ситуації. Важливо відкрито говорити про це з дитиною, за потреби зібрати факти та докази та обговорювати ситуацію з керівництвом закладу. Більше порад тут: https://goo.gl/u8JENz Відео - UNICEF Ukraine #EndViolence

Опубликовано Уляна Супрун Пятница, 7 сентября 2018 г.

Нагадаємо, раніше Супрун розповіла, як підготувати дитину до першого смартфону.

Відео Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з уповноваженим президента України з прав дитини

У нас в гостях Микола Кулеба - уповноважений президента України з прав дитини. З булінгом хоча б раз стикалось 70 відсотків усіх дітей, а кожний 5-ий школяр був його ініціатором. Булінг – справжнє лихо українських шкіл. Але в Україні і досі немає офіційного визначення цього явища і не передбачено покарання. Змінити ситуацію може зареєстрований законопроект у парламенті.

Булінг у школі та як з ним боротися – говоримо з уповноваженим президента України з прав дитини

Залиште свій коментар

Вибір редакції