Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Температура в Антарктиді встановила рекорд: зафіксовано +18,3 градуси

Такого не було останні 59 років.

В Антарктиді зафіксували новий температурний рекорд. Аргентинські вчені зафіксували +18,3 градуси. Такого не було останні 59 років, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Унаслідок потепління, в Антарктиці вже відколовся айсберг завбільшки в майже 10-поверховий будинок. 

Епічними кадрами поділилися британські науковці. Вони саме пропливали повз, коли побачали, як гігантська крижина пішла під воду. Висота кригоскелі 40 метрів. Її маса, як підрахували експерти,може сягати кількох тисяч тонн. 

За допомогою спеціального робота вдалося встановити: айсберг відколовся через підвишення температури.

Відео Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури

Аргентинські вчені зафіксували в Антарктиді трохи більше +18 градусів. Такого не було останні 59 років, відколи вони ведуть спостереження. Унаслідок потепління в Антарктиці вже відколовся айсберг завбільшки в майже 10-поверховий будинок. Більше читайте тут 

Величезний айсберг відколовся в Антарктиці через підвищення температури

Як повідомлялося раніше, океанічна вода поблизу Антарктиди містить сотні шматочків пластику в кожному літрі. Зразки води брали з різних глибин із найвіддаленіших куточків, де здавалося б, слідів людської діяльності взагалі не мало би бути. Британські та американські вчені розповідають: якщо неозброєним оком видно лише кілька частинок волокон та фрагментів пластику, то під мікроскопом їх сотні. Й очистити води Антарктиди від таких забруднень неможливо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції