Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Facebook з’явиться додаток, щоб рахувати час перебування у соцмережі

За допомогою доповнення можна буде встановити часові обмеження.

Соціальна мережа Facebook працює над додатком, який дасть змогу користувачам відстежувати кількість часу, витраченого на соцмережу.

Про це пише fi.новини.

Новий інструмент буде контролювати, скільки хвилин в день користувач проводить в соціальній мережі, і аналізувати інформацію про кількість відвідувань за тиждень

За допомогою доповнення можна буде встановити часові обмеження, а саме: ліміт часу, після перевищення якого користувач Facebook отримає повідомлення.

Команда соціальної мережі продовжує активно працювати над новими функціями, які допоможуть людям добре проводити час в соцмережі та насолоджуватися віртуальним спілкуванням без шкоди для свого життя поза Інтернетом.

ВідеоFacebook запроваджує для своїх користувачів послугу знайомств

Глава компанії Марк Цукерберґ заявив, що нині соціальною мережею користуються близько 200 мільйонів одинаків, і він хоче виправити ситуацію. Засновник додав, що питання приватності, конфіденційності в цьому додатку будуть пріоритетними.

Facebook запроваджує для своїх користувачів послугу знайомств

За даними американських ЗМІ, схожий інструмент буде розроблений і для популярного фотододатку Instagram, в якому з’явиться нова функція управління часом.

Нагадаємо, нова нейронна мережа від компанії Google на основі медичних показників пацієнта може вирахувати приблизну дату смерті. Він також прогнозує розвиток захворювань, тривалість перебування в лікарні та ймовірність повторної госпіталізації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції