У Сеулі у закладі швидкого харчування працюють роботи

У Сеулі у закладі швидкого харчування працюють роботи

Відвідувачам закладу не доводиться контактувати з іншими людьми.

У столиці Південної Кореї роботи-офіціанти успішно замінили людей у ресторані швидкого харчування.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Відвідувачам закладу не доводиться контактувати з іншими людьми. Увесь процес замовлення автоматизований. Страву обирають на спеціальному екрані, а приносить її робот-офіціант. З ним же можна і розрахуватися.

У заклад кажуть: хотіли, аби під час пандемії їхні клієнти почувалися впевненіше, бо менше контактуватимуть з людьми.

Цього тижня у Сеулі почали послаблювати карантин, бо кількість випадків інфікування там зменшується. Зокрема, й завдяки тому, що люди дотримуються дистанціювання.

Відео У столиці Південної Кореї роботи-офіціанти замінили людей у ресторані швидкого харчування

У столиці Південної Кореї електронні помічники успішно замінили людей у ресторані швидкого харчування. Відвідувачам закладу не доводиться контактувати з іншими людьми, весь процес замовлення - автоматизований. Страву обирають на спеціальному екрані, а приносить її робот-офіціант. З ним же можна і розрахуватися. У закладі кажуть - хотіли, аби під час пандемії їхні клієнти почувалися впевненіше, бо менше контактуватимуть з людьми. Цього тижня у Сеулі почали ослаблювати карантин, бо кількість випадків інфікування там зменшується - зокрема, й завдяки тому, що люди дотримуються дистанціювання.

У столиці Південної Кореї роботи-офіціанти замінили людей у ресторані швидкого харчування

Як повідомлялося, компанія-стартап Ілона Маска з нейронних технологій Neuralink продемонструвала робота, який має хірургічно встановлювати у голові людини чип без пошкодження мозку та судин. Інженери Neuralink розробили ескіз робота та об’єдналися з групою промислових дизайнерів Woke Studios, щоб створити його. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів