Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США створили робота-іграшку для хворих на рак дітей

Пристрій допомагатиме дитині одужувати.

У США розробили спеціального робота для дітей, хворих на рак. На перший погляд це звичайна м’яка іграшка, але насправді невелика качка може розпізнавати стан дитини та повторювати її емоції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Робот також уміє вмикати для малюків заспокійливу музику – забавка має допомогти хворим дітям розслабитися та впоратися з лікуванням. Нині пристрій тестують, а впродовж року іграшки почнуть роздавати дітям у США цілком безкоштовно.  

Раніше повідомлялося, що у випускний день у Пермському політехнічному інституті автономний робот Promobot v.3 врятував маленьку дівчинку. Promobot, який був запрошений для урочистого слова у випускний вечір, чекав на початок заходу в коридорі. У цей момент до приміщення забігла дівчинка і вирішила забратися на стелаж із важким обладнанням. Раптом він почав падати, та робот виставив вперед руку і втримав шафу. 

ВідеоУ США розробили робота для хворих на рак дітей

На перший погляд – звичайна м’яка іграшка. Однак, ця невелика качка може розпізнавати стан дитини та повторювати її емоції, а також - увімкнути для малюків заспокійливу музику. Нині робота тестують, а впродовж року іграшки вже почнуть безкоштовно роздавати дітям у США.

У США розробили робота для хворих на рак дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції