Учені назвали краще місце для колонізації, аніж Марс

Дата публікації
Перегляди
9553
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учені назвали краще місце для колонізації, аніж Марс

Ілюстрація / Фото: www.nasa.gov

Це, можливо, єдине місце у Сонячній системі, де є сенс будувати постійне людське житло.

Учені назвали супутник Сатурна Титан придатним місцем для колонізації людьми. Імовірно, цей варіант навіть кращий від Марса.

Переліт на супутник займе до семи років, пише Scientific American. На думку науковця Аманди Хендрікс, це, можливо, єдине місце у Сонячній системі, де є сенс будувати постійне людське житло.

Своєю чергою,  така ідея може здатися божевільною через те, що  на супутнику Сатурна Титані температура поверхні може становити 150 градусів за Цельсієм нижче нуля, ідуть метанові дощі, а в вуглеводневі моря течуть метанові ріки.

Згідно з повідомленням, Титан є найбільшим з 62 відомих супутників Сатурна. Атмосфера на супутнику Сатурна на 95% складається з азоту. На думку вчених, такий шар азоту, а також потужне магнітне поле, дозволять людям вижити на поверхні, тому що не пропустять туди космічну радіацію.

Також запаси вуглеводнів і водяного льоду в глибинах Титана забезпечать людям складники для ракетного палива.

Учені зазначають, що планета Меркурій непридатна для життя людей через інтенсивну радіацію та величезні перепади температур. Що стосується Венери, то вона теж не дуже підходить через високий атмосферний тиск, який майже в сто разів перевищує Земний. Більше того, температура тут досягає близько 500 градусів за Цельсієм. Марс вченим не подобається через розріджену атмосферу, високий рівень радіації і обмежені природні  ресурси.

Нагадаємо, раніше геофізики з університету штату Арізона виявили, що відкладення діоксиду кремнію, які знайдені на Марсі марсоходом Spirit, аналогічні тим, що сформувалися в долині гейзерів Ель Татіо в Чилі. Оскільки на Землі ці геологічні структури сформувалися внаслідок діяльності організмів, вчені вважають, що вони могли знайти свідчення існування життя на Червоній планеті.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
9553
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація