Учені знайшли суперземлю поблизу Сонячної системи

Вона отримала назву Gliese 536b.

Недалеко від Сонячної системи астрофізики знайшли планету класу суперземля. Вона отримала назву Gliese 536b.

Виявлений об'єкт розташований на відстані приблизно 33 світлових роки від Землі, передає SCI-NEWS. Її орбітальний період становить 8,7 доби.

Зазначається, що планета приблизно в 5,4 рази масивніша від Землі. Також Gliese 536b поки єдина планета, яка була виявлена у цій системі. Своєю чергою, вчені продовжують вести спостереження за цією зіркою в надії знайти й інші.

"Ми впевнені, що можемо знайти й інші суперземлі на орбітах, більш далеких від зірки, з періодами від ста днів до декількох років", - прокоментував  дослідник Алехандро Суарес Маскара з Канарського інституту астрофізики і Університету Ла-Лагуна в Іспанії.

Відомості про місцезнаходження планети вказують на те, що температура на поверхні планети перебуває в діапазоні між 70 і 214 градусами за Цельсієм. 

За словами вченого, Gliese 536b перебуває дуже близько до своєї зірки і не потрапляє у так звану населену зону.

Нагадаємо, раніше астрономи вперше провели спектральний аналіз атмосфери планети за межами Сонячної системи, який засвідчив наявність інгредієнтів, які раніше не фіксувалися на космічних об'єктах класу суперземель. Науковці вважають, що саме суперземлі можуть бути найбільш поширеним типом планет у Галактиці.

NASA опублікувало 10 найкращих фото Марсу за всю історію досліджень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: