Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учені визначили межу тривалості життя людини

Максимальний вік смертності залишається незмінним приблизно 20 років.

Американські науковці провели аналіз даних тривалості життя і визначили межу віку, якої може досягнути людина. Можливо, людське життя обмежується 115 роками.

Тривалість життя в окремих випадках може бути довшою, але шанси знайти хоча б одну 125-річну людину дуже мізерні, пише журнал Nature. Для цього знадобиться у 10 тисяч разів більше людей, аніж є на Землі зараз. Деякі науковці позитивно сприйняли результати аналізу, у той час коли інші назвали цю роботу пародією на наукові дослідження.

Зазначається, що науковці з Нью-Йорка проаналізували Базу даних смертності людей, а також дані про смертність серед тих, кому більше 110 років у Франції, Японії, Великобританії та США. Вони зробили висновок, що зростання тривалості життя людей після 100 років сповільнюється, а максимальний вік смертності залишається незмінним приблизно 20 років.

"Вперше в історії ми змогли побачити, що, схоже, існує максимальна тривалість життя. Його межа - 115 років", - сказав один із науковців.

Своєю чергою, професор Джеймс Вопель з Інституту демографічних досліджень Товариства імені Макса Планка зазначив, що в минулому вчені вважали межею життя людини вік в 65, 85 і 105 років, і щоразу помилялися. На його думку, таке дослідження не додає нічого нового до знань про те, скільки ми будемо жити. 

Нагадаємо, раніше учені дізналися дієвий спосіб дожити до 100 роківУчені провели півроку в італійському поселенні Ачаролі (Acciaroli) та встановили причину довголіття його жителів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції