Українські вчені довели, що під час розмов по мобільному у мозку підвищується температура

Дослідники експериментували із мобільними телефонами.

Італійські медики дослідили вплив мобільного телефону на організм людини. Експеримент засвідчив: під час розмови тиск підвищується на 5-10 міліметрів. За тестування мобільних узялися й українські науковці. Вони підтверджують, через випромінювання телефону в головному мозку підвищується температура, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час дослідів використовується ванночка з рідиною у формі голови. Знизу телефон притуляють до вуха. Усе ідентично до реальної ситуації. Це так вимірюють уплив мобільних телефонів на організм людини.

Такий апарат - один на всю СНД. Він усмоктує в себе енергію, так само як мозок елекровипромінювання від телефону. Результати приголомшують, бо під час розмови температура в мозку підвищується на кілька градусів. Фахівці заспокоюють, що результат не перевищує встановлених норм. Мовляв, якби температура була б завеликою, то мозок реагував.

Підвищення температури може призводити до руйнування тканин мозку, впливати на нервову, імунну систему і навіть зір. Останні дослідження італійських медиків констатують: під час розмови тиск підвищується на 5-10 міліметрів. Такі стрибки особливо небезпечні для людей після 40 років. Але більшість медиків до таких заяв ставляться скептично. Кажуть, щоби довести негативний вплив мобільних, треба десятиліття.

Проте у США дітям до 7 років та вагітним порадили взагалі не користуватися мобільним. І про всяк випадок рекомендують скоротити свої теревені до трьох хвилин, за добу має набігти максимум година, Також радять користуватися гарнітурою, робити перерви - хоча б 25 хвилин, а вночі мобільний узагалі вимикати. Проте цих порад дотримуються одиниці.

Зауважимо, що у Британії є жінка, котра втрачає пам'ять через Wi-Fi

А за підрахунками вчених у наступному році мобільних на Землі буде більше, ніж людей

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська.

ВідеоМобільні телефони негативно впливають на здоров'я людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: