Ультрафіолет здатен вбивати коронавірус за лічені секунди - імунолог

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти провели експеримент та дізнались про ефективність ультрафіолету.

Професор Міланського державного університету Маріо Клерічі розповів, що ультрафіолетове випромінювання сонячного спектра здатне швидко знищити коронавірусну інфекцію. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "РИА Новости".

Експерт розповів про проведений експеримент: дослідники помістили Sars-CoV-2 в краплі води, щоб відтворити ефект, який виникає під час кашлю пацієнта з коронавірусом. Матеріали були піддані різним дозам сонячного випромінювання: в короткохвильовому діапазоні (ультрафіолету С - УФ-С), довгохвильовому (УФ-А) і середньохвильовому (УФ-В).

З'ясувалося, що вплив ультрафіолету навіть в малих дозах призводить до інактивації вірусу протягом декількох секунд.

"Сонячні промені, які проникають влітку в земну атмосферу, здатні практично повністю вбивати вірус, що міститься в крапельках слини, які виникають під час кашлю або розмові з інфікованою людиною", - пояснив учений.

Варто зазначити, що не всі науковці впевнені в ефективності ультрафіолетового випромінювання. Деякі з них вважають, що ультрафіолет не знищує коронавірус.

Нагадаємо, понад дві сотні вчених з різних країн світу звернулися до керівництва Всесвітньої організації охорони здоров'я із закликом переглянути рекомендації щодо захисту від коронавірусної інфекції. 

Відео Коронавірус в Україні не збавляє темпів: за останній тиждень зафіксовано 5 тисяч нових хворих

5 тисяч інфікованих за тиждень. Коронавірус в Україні не збавляє темпів. Після спаду на початку тижня, крива захворюваності пішла вгору. Майже 850 випадків зафіксували за останню добу. Найбільше - на Львівщині та в Києві.  

Коронавірус в Україні не збавляє темпів: за останній тиждень зафіксовано 5 тисяч нових хворих

Залиште свій коментар

Вибір редакції