Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені сказали, коли Землю можуть знищити рій комет

Зараз Глізе 710 знаходиться в 64 світлових роках від Сонця і наближається до нього.

Польські астрономи з'ясували, що приблизно через мільйон років зірка Глізе 710 пройде в небезпечній близькості від Сонячної системи, що може викликати бомбардування Землі кометами з хмари Оорта і привести до глобальної катастрофи.

Про це повідомляє Gizmodo.

Зараз Глізе 710 знаходиться за 64 світлових років від Сонця і наближається до нього. Через 1,35 мільйона років вона скоротить відстань до 13 тисяч астрономічних одиниць або 77 світлових днів. Таким чином, зірка буде знаходитися в межах хмари Оорта — сферичної області навколо Сонячної системи, яка, як вважають вчені, утворена крижаними об'єктами і є джерелом комет. Дослідники вважають, що гравітація Глізе змінить траєкторії космічних тіл і направить багато з них до Землі.

Враховуючи, що, за новими оцінками, зірка буде майже в п'ять разів ближче, ніж вважалося раніше, ризик зіткнення комет з нашою планетою, що може призвести до зникнення життя на ній, дуже високий.

Приблизно кожен рік до Сонця будуть прилітати до 10 комет, і ця ситуація збережеться протягом 3-4 мільйонів років. Глізе 710 являє собою відносно тьмяний помаранчевий карлик, маса якого становить приблизно 0,6 маси Сонця.

Нагадаємо, що 12 листопада 2014 року дослідницький модуль Philae спустився на комету Чурюмова-Герасименко і передав вченим Землі запис звуку, який видає небесне тіло.

Людство як ніколи наблизилася до розкриття таємниці Всесвіту. Адже вперше в історії цивілізації космічний апарат сів на комету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції