Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені вважають, що Шекспір писав не сам

Марло і Шекспіра з'являться на титульному аркуші академічного видання творів Шекспіра, яке Оксфордський університет випустить 27 жовтня.

Британського письменника Крістофера Марло визнали співавтором "Генріха VI" Вільяма Шекспіра, - пише The Guardian.

Такий висновок зробила команда 23 вчених з п'яти країн. За допомогою комп'ютерних технологій вони з'ясували, що Марло брав участь у створенні трьох частин "Генріха VI". У ході дослідження було встановлено, що 17 з 44 п'єс Шекспіра були написані у співавторстві з іншими письменниками й драматургами.

Прізвища Марло і Шекспіра з'являться на титульному аркуші академічного видання творів Шекспіра, яке Оксфордський університет випустить 27 жовтня.

Крістофер Марло — англійський поет і драматург. Його найвідомішим твором вважається трагедія "Доктор Фауст". Питання про причетність Марло до творів Шекспіра піднімався з XVIII століття. Згідно з однією з версій, Марло інсценував свою смерть у 1593 році і писав під ім'ям Шекспіра.

Нагадаємо, що раніше Google створив окремий дудл з ілюстраціями творів Шекспіра. На ньому можна побачити і закоханих Ромео і Джульєтту, і суворого Отелло, Гамлета в терзаннях.

Відео Британці і туристи віддають останню шану Річард ІІІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції