Агресія Росії надала НАТО "друге дихання" - Порошенко

За його словами, союзники ще більше об'єднали свої зусилля для захисту.

Президент Петро Порошенко переконаний, що агресія Росії проти України стала поштовхом до активізації роботи НАТО.

Про це він заявив на засіданні Комісії Україна-НАТО у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.

"Триваюча російська агресія пробудила НАТО, по суті, серйозно активізуватися. Я можу навіть висловити припущення, що НАТО прокинулося і це надало Альянсу "друге дихання". Союзники ще більше впевнились у необхідності об'єднання всіх своїх зусиль для взаємного захисту, важливості підвищення видатків на оборону і збільшення своєї присутності у світі", - сказав Порошенко.

"Наголошую, що вага і роль НАТО ще більше зростає в умовах нових викликів міжнародній безпеці в контексті подій, що відбуваються навколо України", - додав президент.

петро порошенко, єнс столтенберг
Reuters
Петро Порошенко та Єнс Столтенберг у Києві

"Питання забезпечення європейської та світової безпеки просто не можуть предметно обговорюватися та бути успішно вирішеними без прямої і безпосередньої участі нашої держави", - переконаний Порошенко. 

Нагадаємо, вчора до Києва з візитом прибули члени найвищого керівного органу НАТО – Північноатлантичної ради. Очолює делегацію 29 послів країн-членів Альянсу генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

6 липня президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України". Згідно з ним, одним з пріоритетів національних інтересів визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО.

ВідеоПорошенко підписав закон, пріоритетним напрямом якого є вступ України до НАТО

Залиште свій коментар