Генсек НАТО запевнив у солідарності з Україною

Він скликав на понеділок засідання Комісії НАТО-Україна.

У понеділок у Києві з візитом перебуває найвищий постійно діючий керівний орган НАТО – Північноатлантична рада.

Очолює делегацію 29 послів країн-членів Альянсу генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

"Я дуже очікую на візит Північноатлантичної ради до Києва, у рамках якого також скликав на понеділок засідання Комісії НАТО-Україна. Ми очікуємо, що це буде зустріч надзвичайної важливості, так само, як і візит. Адже це надає нам дуже добру нагоду вкотре наголосити на нашій міцній підтримці, нашій солідарності з Україною. Йдеться про політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності, а також обговорення шляхів зміцнення нашої практичної допомоги", - заявив глава Альянсу.

Фотогалерея Підводні човни, кораблі та літаки: до Одеси для навчання прибули військові НАТО (6 фото)

Згідно з програмою візиту віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе і генсек НАТО Єнс Столтенберг візьмуть участь у відкритті виставки "Україна-НАТО. Формула безпеки". Виставка присвячена 20-й річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і Північноатлантичним альянсом.

Далі в АП України відбудеться церемонія зустрічі генерального секретаря НАТО Столтенберга. Потім під головуванням президента України Петра Порошенка і Єнса Столтенберга розпочнеться засідання Комісії Україна-НАТО.

Також глава Альянсу зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, керівниками депутатських фракцій і головами парламентських комітетів, що долучені до євроатлантичної інтеграції.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг виступить перед народними депутатами у сесійній залі.

Делегація Північноатлантичної ради візьме учать у відкритті нового приміщення представництва НАТО у Києві.

Нагадаємо, що раніше президент Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України". Згідно з ним, одним з пріоритетів національних інтересів визначено інтеграцію у євроатлантичний безпековий простір з метою набуття членства в НАТО. 

Залиште свій коментар