Азаров не запросив Табачника на нараду з ректорами

Дата публікації
Перегляди
3149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров не запросив Табачника на нараду з ректорами

Рада розгляне закон про освіту за 2-3 тижні

За відсутності міністра освіти закон про вищу освіту і нахвалювали, і нещадно критикували.

У вівторок, 24 січня, прем'єр-міністр Микола Азаров зустрівся із ректорами українських вишів для обговорення урядового проекту закону "Про вищу освіту", повідомляє ТСН.

Цікаво, що на нараді не був присутній профільний міністр Дмитро Табачник. Як пояснив Азаров, міністра освіти навмисне не запросили, щоб ректори вишів могли вільно висловити свої думки.

Як виявилося, у проекті закону ректори вбачать чимало корисного.

"Створення єдиної кваліфікаційної рамки, як у Європі. Це визначення статусу дослідницьких вишів, узгодження ступенів освіти з європейською", - зазначив в.о. ректора НТУ КПІ Михайло Згуровський.

Освітяни переконують, що урядовці врахували чимало аспектів, які цікавили студентство. Однак дехто мав кілька серйозних зауважень.

"Він обмежує автономію університету, віддаляє болонський процес та інтеграцію в європейську систему освіти", - заявив ректор НАУКМА Сергій Квіт.

Тим не менш було вирішено створити робочу групу, яка має врахувати всі пропозиції від ректорів та студентських організацій.

"Кабінет міністрів може дослати свої пропозиції до Верховної ради і попросити відповідний комітет не розглядати його до цього моменту. У такому випадку до першого читання ми доопрацюємо документ", - повідомив Азаров.

Для затвердження остаточного документа прем'єр запропонував прихильникам та опонентам закону зустрітися за два тижні у Кабміні.

Нагадаємо, новий закон про вищу освіту викликав хвилю протестів зі сторони студентів.

Парламентському розгляду урядового проекту закону "Про вищу освіту" - бути

Парламентському розгляду урядового проекту закону "Про вищу освіту" - бути

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3149
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація