Азаров розповів, як в дитинстві "по дурості" видерся на собор

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азаров розповів, як в дитинстві "по дурості" видерся на собор

Азаров згадав, як в дитинстві заліз на будівлю собору / Фото: alpservice.org

Говорячи про складність у підготовці до Євро-2012, Микола Азаров згадав приклад із власного дитинства.

Глава Кабміну Микола Азаров зізнався, що свого часу не усвідомлював усі ризики підготовки України до Євро-2012, але був упевнений, що з цим завданням можна впоратися.

Він зазначив, що під час зустрічі з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском обговорював питання про початок підготовки обох країн до чемпіонату.

"Прем'єр Польщі мене питає: а ось ви коли бралися за підготовку до Євро, ви розуміли взагалі усі ризики. А я так про себе подумав – ступінь авантюризму. Я йому відверто сказав, що не розумів. Я був упевнений, що ми обов'язково впораємося. Ось така була упевненість", - сказав Азаров.

При цьому як аналогію він навів приклад зі свого дитинства, коли, будучи 13-річним підлітком, вони з друзями вирішили залізти на зруйнований собор тільки для того, щоб продемонструвати свою сміливість один перед одним.

"Колись у дитинстві через дурість свою полізли на собор, просто, щоб показати один одному сміливість або безстрашність. Високий дуже собор, зруйнований і покинутий. І ось, коли ми дісталися до хреста, я подумав: "А навіщо?", адже я міг би зірватися. Мені було років 13. Навіщо я на це пішов, навіщо я ризикував. І ось, коли ми розмовляли з Туском, він говорить: "У мене таке саме відчуття було. Криза, безгрішшя, а ми вплуталися в цю справу, адже дивно, що впоралися", - сказав Азаров.

Раніше віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков на брифінгу у Києві назвав вартість Євро-2012 для бюджету України.

 "Вартість Євро-2012 - це ціна двох стадіонів – київського та львівського. Приблизно 780-800 мільйонів доларів (6.4 мільярди гривень)", - заявив Колесніков.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація