"Буде ще пандемія": Байден порадив людству готуватися до нових хвороб

"Буде ще пандемія": Байден порадив людству готуватися до нових хвороб

Фото: Associated Press

Подібні пандемії — один з актуальних питань, з якими доводиться працювати його адміністрації

Президент США Джо Байден заявив, що вважає за потрібне вже зараз готуватися до наступної пандемії, з якою зіткнеться людство.

Про це він сказав в ході виступу в Білому домі, — пише "Інтерфакс-Україна".

"Буде ще пандемія. І потрібно до неї готуватися", — зауважив він.

Байден пояснив, що подібні пандемії — одне з актуальних питань, з якими його адміністрації потрібно обов'язково працювати.

Нагадаємо, що до кінця травня 2021 року через розширення виробництва компанія Pfizer може на 10% збільшити постачання своєї вакцини від коронавірусу в Сполучені Штати Америки. У компанії стверджують, що після проведення оцінки даних про безпеку застосування препарату не виявлено ніяких свідчень утворення тромбів.

Також експерти Дослідницького інституту Чан Сун-Шіонг в Ель-Сегундо, штат Каліфорнія, перевіряють, чи може серія капсул працювати так само або навіть краще, ніж наявні вакцини проти коронавірусу. Те, що препарат має вигляд капсули, не єдина відмінність цієї вакцини від інших. У той час як наявні вакцини допомагають створювати антитіла до білку-шипа на поверхні коронавірусу, Т-клітинна вакцина ImmunityBio націлена на ядро вірусу — частина, якого, за словами вчених, менше схильна до мутацій.

Чому зараз не можна щеплювати дітей від коронавірусу

Чому зараз не можна щеплювати дітей від коронавірусу

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація