Чіткий сигнал: Порошенко прокоментував нові санкції США проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Український президент наголосив, що вже протягом понад 4 років вдається не лише зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора.

Президент України Петро Порошенко привітав нові санкції США проти Росії, запроваджені в зв’язку з ситуацією в окупованому Криму та Донбасі і назвав це рішення Вашингтона “чітким сигналом”.

Про це йдеться у Facebook Порошенка.

Вітаю розширення Вашингтоном санкцій проти юридичних та фізичних осіб Росії за порушення суверенітету і територіальної...

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 8 листопад 2018 р.

“Чіткий сигнал - всі, хто причетний до злочинної окупації українського півострова та гібридну агресію на Донбасі, не уникнуть відповідальності. Думаю, що і наші інші партнери мали б наслідувати цей приклад. Спільним трансатлантичним фронтом змусимо Кремль змінити свою поведінку, забрати своїх найманців з України, повернути вкрадені території та поважати міжнародне право!” - зауважив глава держави.

Порошенко підкреслив, що вже протягом понад 4 років вдається не лише зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора.

Нагадаємо, що 8 листопада Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США офіційно оголосив про запровадження нових обмежень проти Росії через ситуацію навколо окупованого Криму та Донбасу, зокрема, до санкційного списку потрапили троє фізичних осіб та дев'ять підприємств.

Нагадаємо, 2 березня президент США Дональд Трамп продовжив на рік санкції проти Росії, запроваджені через ситуацію в Україні. Пояснюючи своє рішення, Трамп зазначив, що дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи анексію Криму та застосування збройної сили в Україні, "продовжують створювати нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів". 

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США через ситуацію в Україні було введено 6 березня 2014 року. Воно є підставою для подальших дій виконавчої гілки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

ВідеоВибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

322 українці і 68 вітчизняних компаній увійшли до санкційного списку РФ. Більшість учасників переліку сприйняли його з іронією: переважно гарна компанія. Похихикали над купою граматичних помилок, але дехто каже про політичну спецоперацію. 

Вибіркові недруги Путіна: кого з українців Росія внесла до санкційного списку

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції