Чоловік Тимошенко благає Європу врятувати дружину

Дата публікації
Перегляди
3117
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік Тимошенко благає Європу врятувати дружину

Олександр Тимошенко заявив, що його дружина не потрібна режиму живою / Фото: Радіо Свобода

Олександр Тимошенко закликав країни Європи ввести санкції проти керівників влади.

Чоловік Юлії Тимошенко Олександр заявив, що переїхав до Чехії, щоб просити світ про допомогти визволити екс-прем'єра з тюрми, врятувати її від тортур та знущань режиму.

Про це Тимошенко повідомив "Радіо Свобода" в ексклюзивному інтерв'ю 9 січня.

"Владі не вдалося політично знищити Юлію Тимошенко, увесь світ визнав замовність переслідування лідера опозиції, тому зараз вони намагаються реалізувати сценарій із фізичного знищення, позбавляючи Юлію Тимошенко кваліфікованої медичної допомоги. Навіть у таке велике свято, як Різдво, вони продовжують розповсюджувати неправду, що проводять якісь медичні обстеження", - заявив Олександр Тимошенко.

Він закликав світ зрозуміти, що "режиму Януковича не потрібна живою Юлія Тимошенко".

"Я звертаюся до лідерів всіх країн світу з проханням захистити мою дружину від фізичного знищення в застінках режиму Януковича. У січні 2009 року Юлія Тимошенко рятувала від холодної зими всю Європу, тому зараз потрібно рятувати її", - зауважив Тимошенко.

Також чоловік Тимошенко закликав країни Європи ввести санкції проти "керівників сьогоднішньої влади, родини, зокрема синів Януковича, керівників Генеральної прокуратури, СБУ, суддів та слідчих, які сприяли фальсифікації справи проти Юлії Тимошенко".

"Лідерам країн світу пора нарешті зрозуміти, що Янукович і демократія – це несумісні речі. Двічі судимий колишній злочинець формує в Україні тоталітарний режим", - підсумував Олександр Тимошенко.

Нагадаємо, чоловік Тимошенко також заявив про створення у Чехії Міжнародної громадської організації "Батьківщина".

Серед цілей організації, зокрема є: "аналіз дій сьогоднішньої влади та її злочинної діяльності по грабуванню України, висвітлення дій влади Януковича в закордонних виданнях, здійснювати постійний моніторинг дотримання прав людини і свобод громадян, а також принципів демократії в Україні".

Читайте також:

Тимошенко в колонії створили покращені умови

Чоловік Тимошенко створює у Чехії власну "Батьківщину"

Чоловік Тимошенко у Чехії жадає отримати спокій - експерт

Чоловік Тимошенко має в Чехії елітний будинок та бізнес

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3117
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація