Чубаров назвав Путіна маніакальним послідовником Сталіна

Чубаров назвав Путіна маніакальним послідовником Сталіна

Кримські татари порівнюють депортацію радянських часів із теперішніми злочинами в Криму.

У день ушанування пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу президент Петро Порошенко пообіцяв покарання для винних в анексії АРК та повернення півострова під владу України. А лідери корінного населення Криму заявили про схожість злочинів тоталітарного режиму з теперішньою політикою Кремля, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава держави під час реквієму в будівлі Національної опери назвав анексію Криму Росією новою неоголошеною депортацією та оголосив про створення групи з розробки змін до Конституції України, що дадуть змогу створити в Криму національну автономію кримських татар. Крім того, Порошенко повідомив про своє рішення надати звання Героя України Решату Аметову, якого вбили російські військові під час окупації півострова.

Зі сталінським режимом порівняв сучасну політику Росії в Криму і голова Меджлісу Рефат Чубаров. "У своєму маніакальному прагненні очистити Крим від його корінних жителів та заселити півостров росіянами, Путін демонструє себе справжнім послідовником Сталіна, за наказом якого кримськотатарський народ був підданий тотальній депортації", - наголосив він. А лідер кримських татар Мустафа Джемілєв нагадав, що 18 травня є не лише днем жалоби, а передусім днем єдності його народу. "Такі злочини ніколи не забуваються і не пробачаються. Після Революції Гідності цілком обґрунтовано указом президента України цей день оголошується не тільки днем трауру за нашою країною, але також днем боротьби за права кримськотатарського народу", - заявив Джемілєв.

Відео Порошенко назвав анексію Криму Росією 2014-го року "новою неоголошеною депортацією"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів