"Cool story, bro". Порошенко "затролив" Путіна популярним інтернет-мемом

"Cool story, bro". Порошенко "затролив" Путіна популярним інтернет-мемом

Завдяки цій фразі про Україну можуть дізнатися навіть ті люди, які політикою в принципі не цікавляться.

Президент України Петро Порошенко у своєму виступі на сесії Генасамблеї ООН використав фразу "Cool story" щодо заяв президента Росії Володимира Путіна про боротьбу з тероризмом.

"За останні кілька днів ми чули примирливі заяви Росії, в яких вона, зокрема, закликала до створення антитерористичної коаліції і заявила про пожежонебезпеку загравання з терористами. Чудово сказано, але дуже складно в це повірити", - заявив президент України англійською мовою.

"Cool story, bro" — популярний в англомовному світі інтернет-мем. Цю фразу використовують саркастично, щоб позначити відразу та повну відсутність інтересу до чиєїсь розповіді.

Є шанси, що завдяки цій фразі про Україну можуть дізнатися навіть ті люди, які політикою в принципі не цікавляться, пише Голос Америки.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін запропонував Заходу врегулювати сирійську ситуацію шляхом створення широкої антитерористичної коаліції проти ісламістів. Базою для неї повинні стати ісламські країни.

Президент України Петро Порошенко у свою чергу заявив, що не вірить у щирість заяв російської сторони про створення антитерористичної коаліції з Заходом для боротьби з ІД, оскільки Росія сама є розповсюджувачем тероризму.

Відео У Нью-Йорку завершився виступ Петра Порошенка на Генасамблеї ООН

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів