Директором "Електроважмашу" обрали француза Жан-Андре Барбоса

"Електроважмаш" входить до переліку 50 найбільших держпідприємств.

Генеральним директором "Електроважмаша" буде призначений француз Жан-Андре Барбоса, його кандидатуру вибрав Комітет за призначенням керівників особливо важливих для економіки держпідприємств. Всього на посаду претендували 38 осіб.

Про це у своєму Твітері написав міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус. "Обрали відмінного CEO для Електроважмаша - Жан-Андре Барбоза. Очолював найбільшу фр. компанію Saint-Gobain в регіоні, одружений з українкою", - зазначив міністр.

Барбоса є 42-річним громадянином Франції та Мексики і має 17-річний досвід роботи на керівних позиціях, у тому числі і в країнах Східної Європи і СНД. Відзначився, керуючи декількома заводами французької компанії Saint-Gobain – одна з найбільших скляних компаній в світі. Крім того, він керував трьома великими заводами, де працювало майже 2000 співробітників.

Попереднього директора "Електроважмаша" Володимира Глушакова звільнили в серпні 2015 року через підозри в корупції. Після цього він кілька разів намагався відновитися на посаду через суд. Але в березні 2016 року глава Мінекономіки Айварас Абромавичус повідомив, що апеляційний суд Києва підтвердив правомірність звільнення директора "Елетротяжмаша".

ВідеоНовий Кабмін: розподіл посад

"Електроважмаш" входить до перелік топ-50 найбільших держпідприємств має стратегічне значення для економіки і безпеки України. Завод спеціалізується на розробці і випуску потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторовдля теплових і атомних електростанцій, тягового електрообладнання для залізничного і міського транспорту.

Турбогенераторами виробництва "Електроважмаша" укомплектовано понад 70% потужностей ТЕС України. На частку гідрогенераторів виробництва заводу припадає 78 відсотків установленої потужності ГЕС України. "Електроважмаш" виробляє продукцію для замовників з усього світу: Європи, Росії, Індії, Казахстану, Панами, Мексики та інших країн.

ВідеоУ Верховній Раді знову не можуть домовитися про склад Кабміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: