Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Росії не впустили групу, яка прямувала на суд Савченко

Співробітники ФСБ назвали їх присутність небажаною.

На територію Росії не впустили одну з груп, яка прямувала для підтримки української льотчиці Надії Савченко під час оголошення вироку 21 березня. 

Про це у Twitter повідомив один з її адвокатів Микола Полозов. 

"Як мінімум одну з груп підтримки Савченко, що з'їжджаються на вирок, не пустили в РФ у повному складі. Тримали півдоби і розвернули. Співробітники ФСБ, відмовляючи у в'їзді людям, які підтримують Савченко,  кажуть, що навіть короткочасне їхнє перебування в РФ небажане", - зазначив Полозов. 

 

Відзначимо, що в Ростові-на-Дону через падіння Boeing досі закритий аеропорт. Ремонтні роботи з відновлення злітно-посадкової смуги почнуться в ніч на понеділок, 21 березня, і закінчаться, за заявою глави мінтрансу РФ, у першій половині дня. Цей факт ускладнює шлях до суду для учасників процесу над Савченко і преси.

Нагадаємо, що 21 та 22 березня цього року суддя зачитає вирок у справі українки Надії Савченко. Обвинувачення вимагає посадити українку на 23 роки. Такий термін сторона звинувачення аргументує нібито причетністю Савченко до загибелі двох російських журналістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції