До сусідок Тимошенко по колонії викликали психологів

Дата публікації
Перегляди
3573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До сусідок Тимошенко по колонії викликали психологів

Під колонією тепер постійно чергують прихильники Тимошенко / Фото: Сегодня

Співробітники та ув'язнені Качанівської колонії втомилися від підвищеної уваги з боку ЗМІ та прокуратури.

Ув'язнених Качанівської виправної колонії в Харкові, куди напередодні Нового року перевели екс-прем'єра Юлію Тимошенко, перевіряють психологи.

Фахівці мають з'ясувати, як відреагували інші арештантки на прибуття VIP-ув'язненої, пише "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на джерело в пенітенціарній службі.

"Фахівці оцінюють мікроклімат. Жодних хвилювань і негативу немає", - запевнив співрозмовник журналістів.

За його словами, 10 днів, проведених Тимошенко в колонії, стали справжнім випробуванням для її співробітників через небачений досі інтерес з боку ЗМІ, політиків і прокуратури.

Представники прокуратури бувають в колонії мало не щодня - перевіряють документи тих, хто відвідує Тимошенко, і присутніх при огляді передач.

"Люди втомилися від такої підвищеної уваги. Адже у них не одна Тимошенко, в колонії утримуються ще 1009 людей. Зарплати у співробітників невеликі, як би не почався відтік кадрів", - попередив працівник пенітенціарної служби.

Поки що Тимошенко перебуває в колонії на особливому положенні. У неї статус підслідної, тому вона мешкає окремо від інших засуджених, може носити свій одяг, а не загальну для всіх форму - синій халат і косинку - і не працює.

Як раніше повідомили в Державній пенітенціарній службі, Тимошенко утримується в камері "європейського стандарту" загальною площею 37,5 квадратних метрів, житловою - 31 кв. метр. У камері окремий санвузол - унітаз, біде, умивальник і душова кабінка.

Читайте також:

Тимошенко в колонії створили покращені умови

Прихильники Тимошенко принесли під колонію опудало Азарова

Лікарі порадили Тимошенко рух і масаж

Тимошенко у в'язниці читає про жінку, яку образили чоловіки-покидьки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3573
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація