Донька Тимошенко на чолі списку може боляче вдарити по рейтингу "Батьківщини"

Дата публікації
Перегляди
9847
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Донька Тимошенко на чолі списку може боляче вдарити по рейтингу "Батьківщини"

Донька Тимошенко може очолити список "Батьківщини" на виборах

Експерти сумніваються в доцільності висунення Євгенії Тимошенко в депутати під номером один у списку

У БЮТ є депутати, які скептично ставляться до ідеї висунення доньки Юлії Тимошенко Євгенії на чолі списку партії "Батьківщина" на парламентських виборах.

 "Її висунення нічого партії не дасть. Це просто данина поваги Тимошенко. Демонстрація особистої відданості", - поділився думкою один з партійців, пише газета Сегодня.

"Можливо, якийсь мізер це партії і додасть. Але головне: це потрібно Олександру Турчинову і голові фракції БЮТ Кожем'якіну, щоб партія асоціювалася з Тимошенко", - вважає політолог Вадим Карасьов.

"Це розрахунок на звичку: мовляв, народ звик до того, що на чолі списку має бути Тимошенко, - отже, має бути Тимошенко. Хоча соціологи мені казали, що будь-яка заміна Тимошенко на чолі списку дуже боляче вдарить по рейтингу партії. До того ж Женю у нас ніхто не знає. Всі знають Юлію Тимошенко", - вважає політолог Кость Бондаренко.

У БЮТ поки офіційно не підтверджують плани щодо Євгенії Тимошенко. "Зараз вам ніхто на ці питання відповісти не зможе. Про список, черговість, персоналії зараз ніхто розмов не веде. Що стосується № 1 - ми робимо все, щоб список очолила Тимошенко Юлія Володимирівна", - каже заступник голови фракції БЮТ Юрій Одарченко.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Євгенія Карр-Тимошенко може очолити список "Батьківщини" у разі, якщо Юлія Тимошенко не матиме змоги цього зробити. Вчора, 26 грудня, у ЗМІ з'явилась інформація, що Євгенія Карр повернула собі дівоче прізвище Тимошенко.   

Читайте також:

Євгенія Карр повернула собі прізвище матері - ЗМІ

Порятунок Тимошенко можна довірити тільки...Тимошенко

Донька Тимошенко: мати страждає від невідомого висипу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9847
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація