Facebook та влада Німеччини спільно боротимуться проти маніпуляцій на виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Facebook та BSI розроблятимуть стратегії для уникнення втручань у перебіг виборів.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook разом з німецьким Федеральним відомством з безпеки інформаційних технологій (BSI) спывпрацюватимуть проти маніпуляцій на виборах.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на слова головного операційного директора компанії Facebook Шеріл Сандберг.

З її слів, у рамках співпраці Facebook та BSI розроблятимуть стратегії, що дадуть змогу уникнути втручань у перебіг виборів, оскільки в багатьох країнах платформи американської компанії - соцмережа Facebook, фотосервіс Instagram та месенджер Whatsapp - активно використовуються партіями та політиками під час виборчих кампаній. При цьому досить поширені мова ненависті та фальшиві новини.

Згадавши про витік даних 87 мільйонів користувачів соцмережі, якими скористалася компанія Cambridge Analytica, Сандберг зазначила, що сьогодні 30 тисяч працівників компанії покращують рівень безпеки, а це втричі більше, ніж 2017 року.

"Наша робота ще не закінчена", - запевнила вона.

Сандберг також оголосила, що у рамках нового партнерського проекту з Технічним університетом Мюнхена Facebook виділить 7,5 мільйона доларів на створення центру досліджень етики штучного інтелекту.

Нагадаємо, нещодавно Соціальна мережа Facebook видалила 364 груп, сторінок і акаунтів, які брали участь у скоординованій недостовірній поведінці на Facebook та Instagram. З'ясувалося, що дві інформаційні операції проводилися з Росії. Одна з них була активна в декількох країнах, а іншу проводили спеціально для України.

Відео Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Фахівці американської соцмережі помітили, що власники цих сторінок, створених у Москві, часто видавали себе за українців. Автори цих пропагандистських профілів переважно працювали на аудиторію в Україні. Окрім погоди та здоров'я школярів, на цих сторінках з'являлася антиНАТОвська риторика, писали про протестні настрої. Російські пропагандисти витратили на рекламу у Facebook та Instagram близько 160 тисяч доларів. 

Facebook видалив майже п'ять сотень сторінок, створених російською фабрикою тролів

Залиште свій коментар

Вибір редакції