Головного чорнобильця Харкова викинуть з Партії регіонів

Головного чорнобильця Харкова викинуть з Партії регіонів

ПР пішла проти мітингуючих чорнобильців / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Проскурін, який керує протестами чорнобильців у Харкові, демонструє поведінку, що порочить ім'я члена Партії регіонів, заявили в ПР.

У Харкові через участь у акціях протесту чорнобильців з Партії регіонів виключать голову міського комітету ветеранів Чорнобиля Володимира Проскуріна.

Про це повідомляється на офіційному сайті Харківської обласної організації Партії регіонів з посиланням на першого заступника голови обласної парторганізації Олену Олешко.

Вона підкреслила, що ПР "послідовно підтримує громадські організації учасників ліквідації аварії на ЧАЕС", розуміє "складність соціальних проблем, в яких опинилися чорнобильці", однак не підтримує відкрите протистояння між суспільним рухом чорнобильців і органами влади Харківщини, "яке ініціюється окремими представниками цієї організації".

"Дії нашого однопартійця Володимира Проскуріна дискредитує не лише саму ідею суспільного руху, але й демонструє поведінку, що порочить ім'я члена Партії регіонів", - сказала Олешко, коментуючи пікетування харківськими чорнобильцями обласного управління Пенсійного фонду України.

У зв'язку з цим керівництво обласної організації Партії регіонів прийняло рішення про розгляд питання про виключення з лав партії Проскуріна на найближчому засіданні політради.

Нагадаємо, у Харкові 15 листопада близько 300 представників чорнобильських організацій зайшли до приміщення регіонального управління Пенсійного фонду України з вимогою виплатити їм пенсії у розмірах, передбачених законодавством та згідно з рішеннями судів. Пікетування управління ПФ у Харківській області чорнобильці продовжили протягом тижня.

Читайте також:

Кабмін збільшив пенсії чорнобильців до 4 тисяч грн

Харківські чорнобильці змусили Добкіна піти проти уряду

У Донецьку до голодуючих чорнобильців приєдналися ліквідатори з Полтави та Луганська

Поранення лідера "Патріота України" назвали хуліганством

Повʼязані теми:

Наступна публікація