Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Головного поплічника Віктора Пшонки залишили під вартою

Ніколаєнку призначили заставу.

У п'ятницю, 29 квітня у Печерському суді розглядали клопотання адвокатів головного поплічника Віктор Пшонки Сергія Ніколаєнка про зміну запобіжного заходу і зменшення суми застави.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, 68-літнього бізнесмена звинувачують у тому, що він через свою будівельну фірму перевів у готівку 69 мільйонів гривень, нібито за ремонтні роботи в будівлі Генеральної прокуратури.

Сергій Ніколаєнко своєї провини не визнає. Каже, що продав бізнес значно раніше, ніж екс-генпрокурор Віктор Пшонка почав ремонт у головному офісі на Різницькій.

Водночас прокурори наголошують, що саме він керував фірмою, а не її номінальний власник. Від суду вимагали тримання під вартою або внесення застави в 5 мільйонів гривень.

Суддя Тарасюк вислухала аргументи сторін і подовжила строк тримання під вартою ще на два місяці. Сума застави 412 тисяч гривень. Торгуватись із суддею про її розмір - одесит Ніколаєнко почав просто в залі суду.

"Звідки я можу взяти 5 мільйонів? 412 тисяч для мене теж не підйомні. Максимум, що я можу – я готовий внести заставу 80-100 тисяч, але не більше", - говорив Ніколаєнко на суді.

Відео Головного поплічника Віктора Пшонки залишили під вартою

Залиште свій коментар

Вибір редакції