ГПУ арештувала скарби Пшонки

Яйця Фабереже до музею не передавали. 

Генпрокуратура арештувала колекцію коштовних речей колишнього генпрокурора України Віктора Пшонки. Про це йдеться в ухвалі  Печерського райсуду Києва від 21 червня, пишуть "Наші гроші".

Вказані речі передали до Національного художнього музею України.

У документі вказано, що Пшонка є підозрюваним у кримінальних правопорушеннях, зокрема створенні злочинної організації та зловживанні владою. За відшкодування завданої екс-генпрокурором  шкоди прокуратура  заявила позов на суму 40 млн грн.

Також у постанові вказано, що у березні 2014 року до Національного Художнього музею передано цінності, які виявлені у маєтку Пшонки у селі Гореничі.  Своїм рішенням суд задовольнив позов прокурора ГПУ Д. Іллюка і заборонив розпоряджатися чи будь-яким чином використовувати це майно.

Інформація про те, що це майно раніше арештовувалося у судовому реєстрі відсутня. Примітно, що яєць Фабереже  (які можуть бути сучасними копіями) не було у списку цінностей, які передали до музею.

Також ухвалою 21 червня Печерський суд арештував цінності, виявлені у мисливському будиночку Віктора Януковича в Сухолуччі.

У музеї зберігаються ікони  ХІХ – ХХІ століття, цінні книги та картини.

Як повідомлялося раніше, після втечі екс-генпрокурора Віктора Пшонки журналістам вдалось побувати в його маєтку. Його будинок знаходиться у селі Гореничі Києво-Святошинського району.Там знайшли велику кількість стародавніх ікон та картин, молей святих у кабінеті та Євангелій

Крім того шикарний маєток Пшонки набитий іншими предметами розкоші – по всьому будинку яйця Фаберже, колекція холодної зброї, дорогезні меблі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: