Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велика справа проти Януковича потрапить до суду до кінця року - Луценко

Справа буде включати в себе декілька епізодів.

Генпрокуратура України повинна подати до кінця року велику справу проти Віктора Януковича про державну зраду. Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу.

"Ми маємо подати до кінця цього року велику справу про державну зраду, стаття 111 Кримінального кодексу, створеним Януковичем організованим злочинним угрупуванням, стаття 255. Вона буде включати в себе епізоди: узурпація влади, доведення до небоєздатності збройних сил України, розвал СБУ, знищення інформаційної безпеки України, нанесення великих збитків економічній безпеці України, перехід на бік ворога, що привело до втрати територіальної цілісності і суверенітету України", – сказав Луценко.

Генпрокурор додав, що більшість цих статей – це робота військової прокуратури, яка вже звітує про високий ступінь готовності справ до передачі в суд.

Нагадаємо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко заявляв про те, що справу проти Віктора Януковича та його спільників у складі організованої групи можуть передати до суду до кінця року.

Окремо Луценко прокоментував заяви начальника департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка щодо неготовності передати обвинувальні акти проти Януковича, екс-глави МВС України Віталія Захарченка, екс-глави СБУ Олександра Якименка тощо.

"Я буду робити, зокрема, й організаційні кроки, які призведуть до того, щоб це суспільно поставлене переді мною завдання законним способом було вирішене цього року", - запевнив глава ГПУ.

Відео У ГПУ створили новий підрозділ для розслідування справ Януковича і його поплічників

Залиште свій коментар

Вибір редакції