ГПУ готова пустити до Тимошенко іноземних лікарів, але вони не йдуть

Дата публікації
Перегляди
4752
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ГПУ готова пустити до Тимошенко іноземних лікарів, але вони не йдуть

У ГПУ заявили, що допомагають Тимошенко, а її захисник - заважає / Фото: TripAdvisor

Генпрокуратура дорікнула адвокатові Юлії Тимошенко в спекуляціях на її здоров'ї.

Генпрокуратура підтвердила готовність допустити для медичного обстеження ув'язненої екс-прем'єра Юлії Тимошенко іноземних фахівців, але - поки з такою пропозицією ніхто не звертався.

Як йдеться в заяві на сайті ГПУ, відомства готово сприяти "у межах своєї компетенції" організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностування та лікування Тимошенко, якщо воно буде необхідне.

"Наступні кроки на цьому шляху мають бути зроблені через Міністерство закордонних справ України, яке отримає відповідні офіційні пропозиції з цього питання", - зазначено в повідомленні.

У Генпрокуратурі наголосили, що на сьогодні жодних офіційних звернень від міжнародних медичних організацій до МЗС України не надходило.

"На жаль, деякі "доброзичливці" із оточення Юлії Тимошенко, зокрема її захисник у справі Сергій Власенко, своїми провокаційними заявами вперто намагається перешкодити залученню у цивілізований спосіб закордонних фахівців для незалежного медичного обстеження, як того вимагають норми міжнародних відносин. З усього видно, що він не піклується про здоров'я своєї підзахисної, а намагається використати ситуацію для отримання політичних дивідендів", - йдеться в заяві.

Раніше посольство Канади в Україні висловило готовність забезпечити обстеження Тимошенко канадськими лікарями.

Як відомо, стан здоров'я Тимошенко, яку в жовтні засудили до 7 років позбавлення волі за перевищення владних повноважень, наразі є однією з найбільш обговорюваних тем в українському політикумі.

Опозиція заявляє, що хворій не надають належного лікування - аж до того, що Тимошенко може померти у в'язниці. Влада називає це інсинуаціями і запевняє, що екс-прем'єр має все необхідне. Водночас сам діагноз Тимошенко досі залишається невідомим. Передбачається, що в неї якісь проблеми зі спиною і вона не може ходити.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4752
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація