ГПУ погрожувала підозрюваному у справі "діамантових прокурорів" - колишній прокурор

Тиск на Шапакіна здійснювався з боку високопосадовців ГПУ.

Генпрокуратура погрожувала підозрюваному у справі "діамантових прокурорів" Володимиру Шапакіну, щоб він не йшов на контакт зі слідством.

Про це в ефірі Громадського заявив звільнений заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Віталій Опанасенко.

"Вже була готова угода про співпрацю зі слідством. Декілька разів його заводили до приміщення Генеральної прокуратури, але не до нас. Коли він там був – були чіткі погрози його життю. Я думаю, що це все пояснює", — заявив Опанасенко.

Колишній прокурор зазначив, що тиск на Шапакіна здійснювався з боку високопосадовців ГПУ, однак відмовився називати конкретні прізвища.

Раніше Опанасенко заявив, що ГПУ почала тиснути безпосередньо на слідчих у цій справі на наступний день після обшуку в квартирах "діамантових прокурорів".

Нагадаємо, одіозний екс-заступник прокурора Київської області, фігурант справи "діамантових прокурорів", Олександр Корнієць вважає, що кримінальна справа проти нього є замовною. Корнієць вважає, що "замовлення" надійшло безпосередньо до тодішніх заступників генпрокурора Давіда Сакварелідзе та Віталія Каська.

Пізніше, колишнього заступника генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе викликали на допит у Генеральну прокуратуру. Він фігурує свідком у справі щодо так званого зникнення двох мільйонів доларів, які уряд США лише планував виділити нашій державі на реформу прокуратури.

Окрім того, у ніч проти понеділка, 11 квітня, представники ГПУ намагалися на вулиці оголосити підозру Віталію Каську у скоєнні злочину. За словами прокурора ГПУ Владислава Куценка, слідчим це вдалося. Однак адвокат Каська заперечував цю інформацію. Сам екс-заступник генпрокурора впевнений, що такими діями його намагаються змусити виїхати з країни.

Відео23 томи доказів ГПУ передала до суду по справі "діамантових прокурорів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: