Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман попередив про тяжку політичну осінь в Україні

На думку прем'єра, попереду спроба дестабілізації ситуації в державі.

Восени в Україні очікується спроба штучного створення політичної кризи. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На його думку, такими є інтереси певних політичних сил, однак керівник уряду не конкретизує, кого саме має на увазі. Але наголошує, що вони прагнутимуть зробити "осінь тяжкою".

ВідеоВолодимир Гройсман озвучив плани Кабміну на осінь

На противагу цьому Гройсман пропонує конструктивну співпрацю із парламентом, зокрема у впровадженні реформ, серед яких нагальними він назвав медичну та пенсійну. Чиновник запевнив, що пенсійний вік не підвищиться, а оподаткування пенсій для тих, хто ще працює, скасують. Підвищення пенсії має торкнутися 10 мільйонів громадян. "Це можливо зробити вже з 1 жовтня, уряд підготував для цього весь необхідний пакет документів. У нас є всі фінансові можливості. Ми розраховуємо на те, що ця реформа буде ухвалена вже в вересні українським парламентом", - зауважив прем'єр.

Як уже повідомлялося, уже в жовтні цього року п'ять із половиною мільйонів українських пенсіонерів отримають додатково до своїх пенсій від 200 до 1000 грн. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції