Лавров заявив, що "має факти" втручання США у внутрішні справи РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава МЗС Росії переконує, що США намагається вплинути на лад в РФ.

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров завив, що Росія має у своєму розпорядженні факти втручання США у внутрішні справи Росії.

Про це він заявив в ефірі пропагандистського каналу "Росія-1".

За словами Лаврова американські дипломати брали участь в акціях опозиції під гаслами зміни влади.

"Американські дипломати неодноразово були помічені на публічних заходах опозиції,  з гаслами зміни режиму і так далі", - сказав він і додав,  що все це американські колеги намагаються перетворити на жарт, кажуть, що "відносини нормалізуються і все буде добре, але за фактами втручання жодної реакції немає".

Також російський міністр вважає, що "Закон про підтримку України" спрямований дестабілізувати лад в РФ.

"Відповідно до нього Держдепартаменту не просто пропонується, а наказано витрачати $ 20 млн на рік для того, щоб просувати демократію в Росії, включно з фінансуванням російських НВО, які виступають за "демократизацію" всіх сфер життя. Закон існує ", - додав Лавров.

Нагадаємо, 19 жовтня  Міністерство юстиції США звинуватило громадянку Росії у втручанні у проміжні вибори до Конгресу, які відбудуться в листопаді цього року. 44-річну Олену Хусяйнову із Санкт-Петербурга звинувачують у "змові з метою втручання в політичну систему США". За даними американського Мін'юсту, Хусяйнова була головним бухгалтером "Проекту Лахта", який, за даними слідства, фінансувався російським олігархом Євгеном Пригожиним і двома підконтрольними йому компаніями. Діяльність проекту була спрямована на те, щоб посіяти розбрат в політичній системі США. 

ВідеоСША накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Санкції за втручання у вибори. Президент США Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

США накладатимуть санкції на людей та компанії за втручання у вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції