Литвин відхрещується від "свого" округу на Житомирщині

Дата публікації
Перегляди
1133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Литвин відхрещується від "свого" округу на Житомирщині

Литвин полюбляє відвідувати рідну Житомирщину / Фото: УНІАН

Спікер переконує, що чутки про "запасний аеродром" - це міф.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин заперечує, що буде балотуватися по округу в Житомирській області.

"У мене немає "свого" округу. Я тільки вдруге обирався в парламент, і жодного разу не йшов по округу. Так що існування мого округу - це міф", - зазначив Литвин.

При цьому він визнав, що протягом 15 років при будь-якому зручному випадку відвідує Житомирщину і намагається "багатьом допомогти".

Литвин також зазначив, що Народна партія на парламентських виборах робитиме ставку на мажоритарні округа.

"Вибори до місцевих органів влади у 2010 році показали: Народна партія має найбільшу кількість людей, обраних саме за мажоритарною системою. А загалом у неї третє місце за кількістю депутатів після Партії регіонів і "Батьківщини", - наголосив він.

"Я веду до того, що у нас величезний потенціал. Не випадково до наших однопартійців виявляли раніше і зараз почали виявляти "предметну" увагу. Їм робляться пропозиції, від яких інколи важко відмовитися. Маю на увазі перехід під інші партійні прапори. Хоча, по суті, наша партія вже виступила своєрідним "донором": якщо подивитися на голів обласних рад, побачимо, що багато хто з них раніше перебували в Народної партії, але в певний момент перескочили на іншого партійного коня і в такий спосіб реалізували себе. Я до цього ставлюся філософськи. Сподіваюся, що ті, хто шукав собі теплішого місця, вже знайшли його. Я ж дорожу кожним з 294 тисяч нинішніх членів Народної партії", - додав він.

Водночас, Литвин не став прогнозувати, скільки членів Народної Партії може потрапити до Верховної Ради: "Я дотримуюсь відомого принципу: буде як буде, а буде, як Бог дасть. Наперед нічого не загадую. Для мене більш важливе завдання – умовити людей, потенціал яких я знаю, балотуватися".

Нагадаємо, раніше Литвин також відмовився розповідати, яким чином він балотуватиметься до парламенту - за списком партії чи у мажоритарному окрузі.

"Я схильний до того, щоб вирішувати проблеми у міру їх надходження. От зараз скажу, де братиму участь в балотуванні, одразу побіжать, позаписуються і будуть гнобити мене наперед. Мені вистачає цих обстрілів", - сказав Литвин.

Читайте також:

Литвин постійно уявляє себе за ґратами на місці Тимошенко

Литвин підготував Януковичу подарунок під ялинку

Кіпр не внесуть до переліку офшорних зон, бо він у Євросоюзі

Литвин натякнув, що спробує пролізти до Ради по мажоритарці

Литвин вирішив перейти на мат з виборцями

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація