Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшко зібрався продати квартиру та купити будинок

На хвилі скандалу з житлом Лещенка нардеп вирішив оголосити про свої плани.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко хоче змінити свої житлові умови – продати квартиру. Про це нардеп розповів журналістам, коментуючи скандал навколо нової квартири нардепа Сергія Лещенка, передає кореспондент ТСН.

"Я хочу продати квартиру. У мене є квартира – я хочу її продати й купити будинок. У мене все задекларовано", - заявив Ляшко.

Щоправда, де саме придбає будинок, сам поки не знає. Питаннями нерухомості, за твердженням, опікується його жінка: "У мене немає зараз часу цим займатися, цим займається дружина".

Зазначимо, що фактично нардеп вже три роки живе у заміському будинку, який знаходиться за одним парканом з будинком посадовця часів Януковича Андрія Клюєва. У декларації радикала вказується, що за оренду будинку площею майже 550 кв. м Ляшко сплачує по 5 тисяч гривень на місяць.

Колегу за парламентом Сергія Лещенка Ляшко засудив: "Я не бачу нічого страшного, коли люди купують нерухомість. За умови, що це легальні доходи, що ці кошти можна пояснити. А коли люди, які нас навчають життю, які моралі нам читають, розповідають про боротьбу з корупцією на гроші російського олігарха Григоришина, обслуговуються в російських банках в умовах, коли Росія окупувала наш Крим, вбиває наших людей. Потім за отримані від російських олігархів гроші купують собі квартири, і після того продовжують строїти з себе "целку"... Це обман українського суспільства".

Відео Нардепи вимагають перевірити законність купівлі квартири Сергієм Лещенком за 7 з половиною мільйонів

Згідно декларації, сам Ляшко володіє двома квартирами – на 95,5 та на 367,2 кв. м, однак у жовтні 2014 року ТСН з'ясувала, що нардеп придбав у елітній столичній новобудові квартиру на 500 метрів. А дружина головного радикала розповідала, що робить ремонт у заміському будинку.

Відео Олег Ляшко придбав квартиру за мільйон доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції