Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меркель сподівається на вирішення конфлікту на Донбасі після виборів в РФ

Канцлерка виключила можливість скасування антиросійських санкцій до вирішення українського питання.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель сподівається, що після виборів президента в Росії з’явиться новий шанс на виконання Мінських домовленостей і подолання кризи в Україні. Про це вона заявила в понеділок, 12 березня.

"Я переконана, що після виборів в Росії ми отримаємо новий початок та зможемо побачити, чи можливий якісний прогрес у досягненні Мінських угод", - відзначила вона.

ВідеоНа посаду федерального канцлера Німеччини четвертий раз поспіль оберуть Ангелу Меркель

Голосування в бундестазі призначили на 14 березня. Після останніх парламентських виборів Меркель не могла сформувати уряд. Коаліційні переговори провалювалися, виливалися в скандали, у країні говорили про можливість перевиборів уже без кандидатури Меркель. Тепер відомо – уряд вкотре сформує "велика коаліція".

На посаду федерального канцлера Німеччини четвертий раз поспіль оберуть Ангелу Меркель

Канцлерка також виключила можливість скасування антиросійських санкцій до досягнення якогось прогресу у вирішенні українського питання.

"Буде правильним почекати, доки ми не побачимо якихось кроків перед обговоренням питання санкцій", - додала Меркель. Президентські вибори в Росії відбудуться 18 березня.

Нагадаємо, 12 березня Рада Європейського Союзу продовжила економічні санкції проти російських і українських компаній та громадян, які причетні до "підриву або загрози територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України". Обмеження продовжені на наступні шість місяців - до 15 вересня 2018 року.

Як повідомлялося, 5 березня у зоні бойових дій на Донбасі оголосили так зване "весняне перемир'я", про яке домовилися в Мінську представники Тристоронньої контактної групи. Але сторони конфлікту регулярно звинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

Залиште свій коментар

Вибір редакції