Мочанов готовий вибачитися перед Яценюком за "перший мільярд"

Дата публікації
Мочанов готовий вибачитися перед Яценюком за "перший мільярд"

УНІАН

Висновком ситуації сторони вважають більш критичне та відповідальне ставлення до інформації.

Відомий гонщик та волонтер Олексій Мочанов готовий вибачитися перед екс-прем'єром Арсенієм Яценюком за повідомлення про багатство чиновника. Рік тому в ефірі одного з телеканалів чоловік заявив, що тодішній урядовець із розмахом відсвяткував свій перший мільярд, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тоді гонщик послався на людей з оточення Яценюка, але Мочанов шкодує, що поширив брехню. Більше того, волонтер закликає всіх відповідально ставитися до нібито сенсаційних даних, адже їх неодмінно використає ворожа пропаганда. "Я вирішу з Яценюком свої питання при особистій зустрічі. Вибачуся, потисну руку. Тому що я сам неодноразово потрапляв у ситуації, коли тебе обмовили. Я реально ніяково себе почуваю через те, що я це все озвучив", - зізнався Мочанов.

У прес-службі колишнього прем'єра висловили сподівання, що суспільство колись навчиться критично ставитися до таких "вкидів" інформації. "Суть ситуації в тому, що історія про міфічний мільярд вдарила не просто по тодішньому прем'єру. Вона вдарила по владі вцілому. Владу в нас історично не люблять, вона частіше була для українців чужою. І нам важко повірити, що може бути інакше. Тому критичне мислення – сьогодні для нас запорука виживання", - пояснили там.

Відомий гонщик Олексій Мочанов заявив про намір вибачитись за слова, сказані рік тому

Відомий гонщик Олексій Мочанов заявив про намір вибачитись за слова, сказані рік тому
Наступна публікація