Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рейтинг Трампа катастрофічно обвалився після дебатів із Клінтон

Внаслідок скандалу від республіканця публічно відмежовуються навіть соратники з партії.

У США стали відомі результати другого туру передвиборчих дебатів. Після нього у кандидата від республіканців Дональда Трампа залишилося тільки 34% підтримки виборців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усі внутрішньо- та зовнішньополітичні питання затьмарив скандал навколо персони Трампа і його поводження із жінками. Зухвалі слова, сказані більше десяти років тому, наразі обходяться політикові надзвичайно дорого.

Відео Найвідоміші члени партії Трампа відмовляються від свого кандидата через його поводження із жінками

Від головної надії республіканців один за одним відмовляються найвідоміші члени власної партії – Кондоліза Райс, Арнольд Шварценеггер, Джон Маккейн та інші. Загалом уже більше півсотні чоловік за неповні чотири дні заявили, що більше не підтримують Трампа на цих виборах. Образливими і неприйнятними назвала зізнання свого чоловіка в 2005 році навіть дружина, втім, Мелані одразу ж висловила сподівання, що люди повірять його вибаченням.

У дебатах американці насамперед бачили не кандидатів від партій, а чоловіка та жінку. "Перепрошувати йому пора – у всієї країни. І брати відповідальність за свої слова і свої дії", - наголосила представник демократів Гілларі Клінтон. Вона зізналася, що в присутності Трампа почувалася некомфортно. Тим більше, що опонент намагався принизити її появою в студії чотирьох жінок, які колись звинувачували чоловіка, екс-президента Білла Клінтона, у зґвалтуванні.

Фотогалерея Між Трампом й Клінтон завершилися другі дебати. Про що говорили запеклі опоненти (33 фото)

Однак і "важка артилерія" компромату проти жінки-суперниці мала зворотній ефект. Перемога Гілларі на дебатах за глядацькими симпатіями була куди переконливішою за попередню. Преса ж шукає, хто міг оприлюднити старий компромат на Трампа, і схиляється до думки, що це може бути родина Бушів, яку в своїх промовах неодноразово ображав одіозний кандидат від республіканців. У юристів партії часу лишилося небагато часу до 11 жовтня, аби знайти формальний привід для усунення Трампа з президентських перегонів. Сам він кандидатури знімати не збирається, незважаючи на різку втрату підтримки.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції