"Можете не сумніватися".  Добкін запевнив, що прийде на допит до ГПУ

Політик вийшов до журналістів після дозволу парламенту на його арешт. 

Народний дептута від Опозиційного блоку Михайло Добкін, якого 13 липня Верховна Рада позбавила недоторканності, пообіцяв прийти на допит до ГПУ.

Відбудеться він завтра, 14 липня, о 14.00.

"Можете в цьому не сумніватися", - сказав Добкін у кулуарах парламенту.  

Подання ГПУ щодо нього до парламенту політик назвав провокацією. 

"Сьогодні можна говорити про те, що у прокуратурі вийшло зробити те, що вони хотіли зробити, і вони будуть тримати в страху цю Верховну Раду", - додав Добкін.

Нагадаємо, 12 липня регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання про надання згоди на притягнення Добкіна до відповідальності. Комітет визнав його законним і вмотивованим та направив до парламенту. Своєю чергою подання про затримання та арешт направили до Ради.

Добкін заявив, що у парламенті він проситиме зняти з нього недоторканність і голосуватиме "за", щоб "у слідства не було підстав казати, що воно не може проводити слідчі дії".

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

Добкін запевнив, що справа проти нього - це "особиста помста" Луценка, з яким у нього склалися "теплі" стосунки ще за президента Віктора Ющенка. 

Залиште свій коментар