На виборах мера Обухова прогнозовано переміг регіонал

Дата публікації
Перегляди
2242
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На виборах мера Обухова прогнозовано переміг регіонал

Під час виборчої кампанії Левченко впевнено зайняв нішу "міцного господарника" / Фото: Комментарии

Вибори в Обухові стали своєрідною "репетицією" парламентських виборів в Україні. Переміг на них представник Партії регіонів.

На виборах міського голови міста Обухів під Києвом перемогу прогнозовано здобуває представник Партії регіонів Олександр Левченко. За даними паралельного підрахунку голосів Комітету виборців України, за нього проголосували 38,6% виборців.

Як повідомив голова правління КВУ Олександр Черненко, всього за Левченко проголосували 4,46 тисяч виборців.

За Анну Старикову (ВО "Батьківщина") проголосували 21,8%, Анатолія Шафаренко (партія "УДАР Віталія Кличка") - 17,7%.

Явка становила близько 40,5%, в списки для голосування було внесено 28,6 тисяч виборців, вибори проводилися на 15 виборчих дільницях.

За словами Черненка, паралельний підрахунок голосів КВУ проводився на підставі даних копій протоколів всіх 15-ти дільничних виборчих комісій, тому офіційні результати голосування практично не повинні відрізнятися від даних КВУ.

За даними організації, суттєвих порушень при підрахунку голосів у виборчих комісій не було, хоча мали місце деякі ускладнення у зв'язку з присутністю при підрахунку голосів народних депутатів.

У двох виборчих комісіях процес підрахунку голосів затягнувся, оскільки було вирішено видворити з приміщення народних депутатів, але практично здійснити це рішення не вдалося через їхню депутатську недоторканність.

Нагадаємо, вибори мера Обухова проводилися після того, як попередній градоначальник Володимир Мельник півроку тому загинув у автоаварії. Опозиція вже заявила, що Обухів став пробним майданчиком порушень перед парламентською кампанією.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2242
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація