"Велика вода" цього року омине Київ

Дата публікації
Перегляди
1885
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Велика вода" цього року омине Київ

Київ не затопить: рівень води у Дніпрі в межах норми / Фото: Обозреватель

Очікуваної повені в Києві не буде, принаймні, до кінця квітня - початку травня.

Підтоплення Києва через розлив Дніпра цього року не буде, повідомив начальник главку надзвичайних ситуацій КМДА Віталій Пшеничний.

За його словами, критична позначка, коли починається повінь, - 715 см, але в цьому році прогнозований рівень підняття води буде не вище 680 см, пише газета "Сегодня".

Рівень води в Київському водосховищі дійсно не викликає побоювань. Частина льоду біля дамби повністю розтанула, частина вже перетворилася на труху. У невеликій затоці поблизу дамби, незважаючи на поганий лід, ловлять рибу кілька десятків рибалок. За їхніми словами, рівень води за останні дні впав.

"Рівень води у Дніпрі в межах норми. Повінь ще не почалася. Її очікують наприкінці квітня. Але можемо сміливо говорити, що на території Києва жодних серйозних наслідків, пов'язаних з розливом води, не буде. Не затопить навіть ті території, які зазвичай в зоні ризику - приватний сектор на Осокорках чи Кончу-Заспу", - сказав начальник Укргідрометцентру Микола Кульбіда.

В Асоціації рибалок України підтверджують, що паводку не буде з двох причин.

"По-перше, сніг упав на суху землю, тепер, коли він тане, вода йде в ґрунт. Друге - ні Білорусь, ні Росія не очікують потопу. Добре, що і риба в цьому році не загинула. На мілководдях спостерігалося падіння вмісту кисню, але його вирівняли, робили лунки, ставили компресори", - розповів голова асоціації Олександр Чистяков.

Щоправда, екологи кажуть, що ще рано розслаблятися. За їхніми словами, загроза паводку зазвичай настає наприкінці квітня - початку травня.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1885
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація