НАБУ перевірить інформацію ЗМІ про "таємну нерухомість" Луценка

Бюро отримало численні запити на перевірку генпрокурора.

Національне антикорупційне бюро України розпочало аналітичну перевірку інформації на предмет дотримання вимог антикорупційного законодавства під час придбання та користування нерухомим майном, яке приписують оточенню генпрокурора Юрія Луценка. Як зазначається у повідомленні НАБУ, до бюро надійшли численні запити від ЗМІ та громадських організацій щодо такої перевірки.

Йдеться про нерухомість на вулиці Еспланадній у Києві. За даними розслідування "Наших грошей" народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Гліб Загорій викупив 8 приміщень у Світлани Риженко, колишньої бізнес-партнерки родини генпрокурора Юрія Луценка. Ці приміщення здавало в оренду ТОВ "Бізнес-центр "Лотос", власником якого є Олександр Луценко – син генпрокурора.

"З огляду на наведену у публікаціях ЗМІ інформацію, наразі достатні підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відсутні. Однак, в рамках чинного законодавства НАБУ 26 жовтня 2016 року розпочало інформаційно-аналітичну перевірку зазначених відомостей на предмет наявності ознак корупційного правопорушення. Про результати перевірки суспільство повідомлять", - йдеться у повідомленні бюро.

Нагадаємо, нещодавно НАБУ перевіряло, чи немає корупційної складової у купівлі квартири нардепом Сергієм Лещенком - бюро відзвітувало, що купівля відбулась прозоро та відповідно доходам учасників операції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: