Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Народний фронт" підтримає кандидатуру Смолія на посаду голови НБУ – Поляков

У "БПП" натомість вважають, що у парламенті може не вистачити голосів для призначення нового голови НБУ.

Фракція "Народного фронту" у Верховній Раді проголосує за кандидатуру Якова Смолія на посаду голови Національного банку України.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив нардеп від цієї партії Максим Поляков.

ВідеоПисаренко розповів, як у парламенті йдуть торги за чиновницькі крісла

В Україні чимало посадових крісел залишаються пустими, бо депутати не домовились, кому їх віддати та кого призначати. Про це заявив нардеп Валерій Писаренко. Ця ситуація, за словами депутата, склалася і навколо призначення нового голови НБУ.

Писаренко розповів, як у парламенті йдуть торги за чиновницькі крісла

"На [засіданні] фракції два дні тому, на якій був Смолій, "Народний фронт" його підтримав. До речі, я не підтримав, і проголосував проти. Але в цілому фракція проголосувала і підтримала. Свою абсолютну більшість голосів [для затвердження його кандидатури у парламенті] вона дає і сьогодні вона готова була проголосувати", - сказав він.

Представник "БПП" - ще однієї політсили, що входить до складу парламентської коаліції – Олексій Гончаренко зі свого боку зазначив, що у Верховній Раді достатньо голосів, аби відправити у відставку главу НБУ Валерію Гонтареву, а от щодо голосів для призначення на цю посаду Якова Смолія “є питання”.

Нагадаємо, 26 вересня 2017 року у голови Національного банку України Валерії Гонтаревої закінчилися чотири з половиною місяці тарифних відпусток, 15 днів відпустки за власний рахунок, що передбачені законодавством на рік, та 20 днів відгулів. Проте на роботу вона не вийшла – мовляв, змушена подовжити відпустку без збереження заробітної плати.

Гонтарева оголосила про своє звільнення 10 квітня 2017 року. 10 травня був її останній робочий день у Нацбанку. Після того розпочалася затяжна відпустка. Відтоді обов'язки голови НБУ тимчасово виконує перший заступник керівника регулятора Яків Смолій. Пізніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко готовий запропонувати Раді кандидатуру Солія на посаду голови Національного банку України

Залиште свій коментар

Вибір редакції