Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За посаду голови НБУ у парламенті йдуть "торги" – нардеп

Писаренко стверджує, що провладна коаліція намагається розміняти крісло Гонтаревої на інщі крісла.

Голову Національного банку України досі не призначили, тому що у Верховній Раді йдуть "торги" за чиновницькі крісла.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив народний депутат Валерій Писаренко.

"Ви сьогодні сидите і намагаєтесь пані Гонтареву і це крісло розміняти на інші крісла. Це крісло керівника рахункової палати, це крісло омбудсмена, це кілька міністерств, це комітети в парламенті. Ви побачите, що це буде зміна посад", - сказав депутат, звертаючись до представників провладної коаліції у парламенті.

ВідеоПисаренко розповів, як у парламенті йдуть торги за чиновницькі крісла

В Україні чимало посадових крісел залишаються пустими, бо депутати не домовились, кому їх віддати та кого призначати. Про це заявив нардеп Валерій Писаренко. Ця ситуація, за словами депутата, склалася і навколо призначення нового голови НБУ.

Писаренко розповів, як у парламенті йдуть торги за чиновницькі крісла

Нагадаємо, 26 вересня 2017 року у голови Національного банку України Валерії Гонтаревої закінчилися чотири з половиною місяці тарифних відпусток, 15 днів відпустки за власний рахунок, що передбачені законодавством на рік, та 20 днів відгулів. Проте на роботу вона не вийшла – мовляв, змушена подовжити відпустку без збереження заробітної плати.

Гонтарева оголосила про своє звільнення 10 квітня 2017 року. 10 травня був її останній робочий день у Нацбанку. Після того розпочалася затяжна відпустка. Відтоді обов'язки голови НБУ тимчасово виконує перший заступник керівника регулятора Яків Смолій. Пізніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко готовий запропонувати Раді кандидатуру Солія на посаду голови Національного банку України

Залиште свій коментар

Вибір редакції