Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАТО готове допомогти Україні на Донбасі

У відповідь ЗСУ збільшать свою присутність в Афганістані.

Країни-члени НАТО готові взяти участь у розмінуванні території конфлікту на Донбасі. Про це було оголошено в Брюсселі на зустрічі міністрів закордонних справ держав, які входять до блоку, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Альянсі готові надати допомогу коштами, новітніми технологіями та роботою своїх фахівців безпосередньо на місці. У відповідь Україна заявила про готовність збільшити свій військовий контингент в Афганістані. «Ведеться розмова про допомогу в побудові військово-повітряних сил Афганістану. Їм потрібні інструктори ВПС – от про що ми говоримо. Є радники, які входять у групу, котра їздить по всьому регіону, а регіони серйозні. Тобто їх мають також охороняти», - пояснив український представник Вадим Пристайко.

ВідеоУкраїна планує розширити свою участь в операції НАТО на території Афганістану

На місію з викорінення тероризму в Афганістані НАТО готове виділяти один мільярд доларів щороку. «Добре було б, якби Афганістан сам забезпечував свою безпеку, але ми мусимо говорити не лише про присутність там НАТО, але й про збільшення цієї присутності», - пояснив генсек Альянсу Єнс Столтенберг.

Ложкою дьогтю на заходах блоку стала позиція угорських делегатів, які намагалися заблокувати будь-які ініціативи, пов’язані з Україною. Однак керівництво НАТО вже пояснило угорцям, що військовий блок – це не та структура, де потрібно вирішувати політичні питання, пов’язані з мовними проблемами і українським законом про освіту. Після цього міністр оборони Угорщини буквально тікав від українських журналістів, вочевидь не бажаючи відповідати на конкретні питання, щодо яких міг просто не мати відповіді.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції