Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК винесло припис міністру економіки Милованову

НАЗК винесло припис міністру економіки Милованову

Припис стосується врегулювання конфліктів інтересів.

Національне агентство з питань запобігання корупції у п’ятницю, 13 вересня, винесло припис міністру економіки Тимофію Милованову.

Про це повідомила пресслужба відомства. 

Припис стосується порушення законодавства щодо етнічної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Припис Милованову винесено "стосовно директора державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад "Перспектива" Андрія Люшина, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькими особами – дружиною та дочкою", - йдеться у повідомленні НАЗК.

Як повідомлялося, Верховна Рада України 9-го скликання 29 серпня в перший день засідань затвердила кандидатуру прем'єр-міністра України та склад Кабміну. Міністров економіки став Тимофій Милованов. Він задекларував за минулий рік мільйони гривень доходів, а також засновництво двох відомих організацій – Київської школи економіки та VoxUkraine. 

Відео Про об’єднання відомств та запуск ринку землі - розмова з новим міністром економіки Тимофієм Миловановим

Сніданок продовжує знайомити вас із новими обличчями українського уряду. Сьогодні гість студії - Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Про своє призначення, об’єднання кількох відомств у одне та амбітні плани на повноцінний запуск ринку землі міністр розповів глядачам Сніданку з 1+1. 

Про об’єднання відомств та запуск ринку землі - розмова з новим міністром економіки Тимофієм Миловановим

Залиште свій коментар

Вибір редакції